BANDON CO-OP CARBERY JUNIOR A FOOTBALL CHAMPIONSHIP 2019 Fixtures & Results

BANDON CO-OP CARBERY JUNIOR A FOOTBALL CHAMPIONSHIP 2019
18/08/2019
19:00Castlehaven 0-9vs3-14Carbery Rangers SkibbereenRound 3 Extra-TimeMore
18:30Kilmacabea 1-10vs1-4St Colums DunmanwayRound 3 Replay Extra-TimeMore
17/08/2019
19:00St James 0-9vs0-8Argideen Rangers ClonakiltySemi-FinalMore
11/08/2019
19:00St James 3-6vs0-14Tadhg Mac Carthaigh SkibbereenQuarter-FinalMore
18:30Kilmacabea 0-15vs1-12St Colums DunmanwayRound 3More
08/08/2019
19:15Castlehaven 2-10vs1-7Dohenys DrimoleagueRound 2 Replay More
03/08/2019
19:00St Marys 1-9vs1-10Argideen Rangers BandonQuarter-FinalMore
28/07/2019
19:00Muintir Bhaire 0-13vs0-11Clonakilty SkibbereenRound 3More
19:00St Oliver Plunketts 0-8vs3-14St James TimoleagueRound 3More
27/07/2019
19:00Tadhg Mac Carthaigh 1-16vs0-13O Donovan Rossa LeapRound 3More
21/07/2019
19:00Ballinascarthy 1-14vs0-6Bandon KilbrittainRound 3More
15:30Kilmeen 3-7vs4-8St Marys DunmanwayRound 3More
19/07/2019
20:00Argideen Rangers 3-5vs0-5Kilbrittain NewcestownRound 3More
15/07/2019
20:00Dohenys 1-11vs0-14Castlehaven DrimoleagueRound 2More
07/07/2019
15:30Muintir Bhaire 0-15vs0-10Clann na nGael AughavilleRound 2More
06/07/2019
19:30Ilen Rovers 2-8vs4-11O Donovan Rossa BallydehobRound 2More
19:00Ballinascarthy 1-17vs1-8Diarmuid O Mathunas BallinacarrigaRound 2More
29/06/2019
19:30Barryroe 3-8vs2-12St Oliver Plunketts TimoleagueRound 2More
04/05/2019
19:30Ilen Rovers 1-9vs3-8Bandon LeapRound 1 More
21/04/2019
18:30Kilmacabea 2-14vs1-7O Donovan Rossa CastlehavenRound 1 More
17:45Carbery Rangers 1-11vs2-7Diarmuid O Mathunas RossmoreRound 1 More
20/04/2019
17:00Ballinascarthy 0-10vs2-10St Marys BallinacarrigaRound 1 More
13/04/2019
18:45Castlehaven 0-4vs1-3St Colums AughavilleRound 1 More
18:45Dohenys 0-7vs0-8Argideen Rangers EnniskeaneRound 1 More
18:45St Oliver Plunketts 0-6vs0-7St James BallinascarthyRound 1 More
12/04/2019
19:45Clann na nGael 0-8vs1-8Clonakilty CastlehavenRound 1 More
07/04/2019
15:30Kilbrittain 3-9vs2-11Barryroe BandonRound 1More
15:30Muintir Bhaire 1-10vs1-12Tadhg Mac Carthaigh Church CrossRound 1 More
14:00St Oliver Plunketts 1-11vs4-8Kilmeen ClonakiltyPreliminary Round More